Українцям підвищили максимальну допомогу з безробіття більше ніж на 400 гривень – Вся Україна

Українцям підвищили максимальну допомогу з безробіття більше ніж на 400 гривень

Водночас мінімальна допомога по безробіттю залишається без змін.

З 1 липня в Україні виросте максимальний розмір допомоги по безробіттю на 436 гривень і складе 9516 гривень на місяць (раніше 9 080 грн).

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву директора Київського міського центру зайнятості Віктора Білича. Він зазначив, що допомога виросла у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму.

“Сьогодні прожитковий мінімум на одну людину становить для працездатних осіб 2270 гривень, а з 1 липня зросте до 2379 грн. Тобто ті, хто отримує максимальну допомогу з безробіття, будуть отримувати більше – 9516 гривень на місяць”, – пояснив Біліч.

За його словами, максимальна допомога з безробіття розраховується в процентному співвідношенні від середнього доходу за останні 6 місяців роботи та не може перевищувати чотири прожиткові мінімуми.

А ось мінімальна допомога по безробіттю залишається без змін. Як відомо, мінімальний розмір допомоги по безробіттю: якщо страховий стаж протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, менш як 6 місяців становить 650 грн (на період карантину – 1000 грн).


ВІД MY.UA


Від Luckyads


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *