Засновники кріптобіржі в ПАР зникли з біткоїнами на 4 млрд доларів – Вся Україна

Засновники кріптобіржі в ПАР зникли з біткоїнами на 4 млрд доларів

Це шахрайство стало найбільшим в історії криптовалюти.

У Південній Африці засновники криптобіржі Africrypt зникли з біткоїнами загальною вартістю в 3,6 мільярда доларів. Про це APnews повідомляє з посиланням на Forbes.

Йдеться про двох братів – Аміра і Раїсі Каджі. Причому, як наголошується, перші ознаки можливого шахрайства з’явилися ще в квітні. Тоді вартість біткоїну досягла рекордних значень, старший з братів повідомив клієнтам компанії, що її зламали.

При цьому брати попросили клієнтів не повідомляти про інцидент юристам і владі. Таке прохання Амір Каджи пояснив тим, що це “сповільнить процес відновлення відсутніх коштів”. Однак ряд інвесторів не повірили таким словам і звернулися за допомогою в юридичну фірму Hanekom Attorneys.

Юристи зараз розслідують ситуацію і намагаються знайти братів, проте це їм поки не вдається. Також про ситуацію повідомили південноафриканський підрозділ з розслідування пріоритетних злочинів The Hawks. Відповідну інформацію про шахраїв отримали і криптобіржі по всьому світу.

На цей час вдалося з’ясувати, що близько 69 тисяч “монет” брати вивели з рахунків Africrypt і клієнтських гаманців, після чого провели їх через “міксер” (сервіс анонімізації), щоб їх неможливо було відстежити.


Від Luckyads


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *