Білорусь ввела податок на виїзд з країни в Україну, Польщу та Литву – Вся Україна

Білорусь ввела податок на виїзд з країни в Україну, Польщу та Литву

Цей збір обіцяють направити на боротьбу з коронавірусною інфекцією.

У Білорусі дві області з 1 червня ввели місцевий збір за перетин кордону на виїзд транспортом. Податок ввели у Гомельській та Гродненській областях.

“Місцевий збір за перетин транспортними засобами державного кордону Республіки Білорусь при виїзді з країни спрямований на боротьбу з коронавірусною інфекцією. З 1 червня його введуть у Гомельській і Гродненській областях”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що збір стягуватимуть з транспортних засобів максимальна вага яких не перевищує 5 тонн, за вийнятком колісних тракторів і самохідних машин.

Сума збору становить 29 білоруських рублів (близько 320 гривень). Кількість пасажирів на суму збору не впливає. Водії мають сплатити цю суму до перетину або при перетині кордону в пунктах пропуску.

При цьому від сплати податку за наявності документів звільняються водії, які їдуть на похорон членів сім’ї та близьких родичів, а також супроводжуючі померлих для поховання; учасники та інваліди війни; інваліди I та II груп та їх супроводжуючі; учасники ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС; громадяни Білорусі, які виїжджають на лікування у санаторно-курортні установи.


ВІД MY.UA


Від Luckyads


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *