Лукашенко вирішив не робити щеплення від коронавірусу – Вся Україна

Лукашенко вирішив не робити щеплення від коронавірусу

Президент Білорусії Олександр Лукашенко відмовився робити щеплення від коронавірусної інфекції. Про це сам Лукашенко сказав, беручи участь в республіканському суботнику в агромістечку Олександрія Могилевської області, інформує його пресслужба.

“… Олександр Лукашенко розповів, що сам поки не планує вакцинуватися, особливо з огляду на те, що недавно аналіз його крові показав наявність достатньої кількості антитіл після раніше перенесеної хвороби. Глава держави додав, що раніше ніколи не робив щеплення і від грипу”, – йдеться в повідомленні.

Також він прокоментував поточну ситуацію із захворюваністю в Білорусі. Вона контрольована і навіть нижче очікуваного раніше рівня. За словами білоруського лідера, в республіці почали виробництво достатньої кількості вакцин для того, щоб “убезпечити на час людей”.

“Ми виробляємо достатньо вакцин для того, щоб хоча б убезпечити на час людей. На півроку, 6-8 місяців. Ми не знаємо, протягом якого терміну вакцина буде діяти. Те, що вона діє і оберігає людей на якийсь період, – це точно”, – додав він.

За даними Worldometers, в Білорусії станом на 17 квітня зареєстровано 1 384 випадків коронавірусної інфекції. За весь час пандемії зафіксовано 342 923 випадки. Померло – 2 413 осіб, за останню добу – 10 осіб.


ВІД MY.UA


Від Luckyads


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *