Незабаром ЄС прийме нові санкції проти РФ, – Боррель – Вся Україна

Незабаром ЄС прийме нові санкції проти РФ, – Боррель

“Ми хотіли б, щоб цей вибір був іншим, але ми повинні виходити з цієї реальності і можливості того, що відносини між ЄС і Росією можуть навіть погіршитися”, – зазначив політик.

Найближчими місяцями Євросоюз підготує нові санкції проти Росії. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву глави європейської дипломатії Жозепа Борреля.

“В останні роки відносини з Росією різко погіршилися. Росія при президентові Путіні дистанціювалася від Європи шляхом свідомого вибору політики як усередині країни, так і за кордоном. Ми хотіли б, щоб цей вибір був іншим, але ми повинні виходити з цієї реальності та можливості того, що відносини між ЄС і Росією можуть навіть погіршитися … Ми повинні стримувати спроби Росії підірвати ЄС”, – зазначив політик.

Для цієї мети Євросоюз в найближчі місяці підготує нові антиросійські санкції.

“У найближчі тижні та місяці я буду просувати різні напрямки дій, які намітили лідери …. Європейська Рада попрохала Європейську комісію і мене представити варіанти додаткових обмежувальних заходів, які будуть готові на випадок, якщо Росія продовжить порушувати міжнародне право”, – додав Боррель.


ВІД MY.UA


Від Luckyads


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *