“Талібан” заявив про створення “Ісламського емірату Афганістан” з нагоди 102 річниці незалежності країни – Вся Україна

“Талібан” заявив про створення “Ісламського емірату Афганістан” з нагоди 102 річниці незалежності країни

Таліби присвятили подію до 102 річниці незалежності Афганістану від Британської імперії.

Терористи “Талібану” офіційно заявили про створення “Ісламського емірату Афганістан”, видавши відповідну декларацію. Причому цю подію вони присвятили до 102 річниці незалежності Афганістану від Британської імперії.

За його словами, документ є “Декларацію Ісламського Емірату Афганістан з нагоди 102-ї річниці незалежності країни від британського панування”.

“Афганці дуже пишаються тим, що їхня країна сьогодні знаходиться на порозі незалежності від американської окупації. Це божественне благословення, за яке всі афганці повинні бути вдячні. Ми повинні працювати в єдності та щирості в інтересах ісламської системи в нашій країні, а також в ім’я відновлення і процвітання держави”, – йдеться в документі.

За словами спікера, “Ісламський Емірат” хоче сформувати хороші дипломатичні та торгові відносини з усіма країнами.

“Ми не говорили, що не хочемо мати справу з жодною країною. Ми відкидаємо будь-які чутки, які не відповідають дійсності”, – підкреслив Муджахід.

"Талібан" заявив про створення "Ісламського емірату Афганістан" з нагоди 102 річниці незалежності країни

Додамо, День незалежності Афганістану – національне свято, яке відзначається 19 серпня з нагоди підписання англо-афганського договору в 1919 році. Відповідно до цього договору Великобританія остаточно визнала незалежність афганської держави.


ВІД MY.UA


Від Luckyads


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *