“Вікно можливостей відкрите”: Тіхановська закликала до нової хвилі протестів в Білорусі – Вся Україна

“Вікно можливостей відкрите”: Тіхановська закликала до нової хвилі протестів в Білорусі

Білоруські опозиціонери заявили, що починають “готуватися до нової активної фази тиску”.

KK12 Minsk – Na snímke bieloruská prezidentská kandidátka Sviatlana Cichanovská poèas stretnutia so svojimi priaznivcami 19. júla 2020 v Minsku. Prezidentské vo¾by sa v Bielorusku budú kona 9. augusta. FOTO TASR/AP Svetlana Tikhanovskaya, candidate for the presidential elections, reacts during a meeting with her supporters in Minsk, Belarus, Sunday, July 19, 2020. The presidential election in Belarus is scheduled for August 9, 2020. (AP Photo/Sergei Grits)

Білоруські опозиціонери на чолі зі Світланою Тіхановською заявили про нову хвилю протестів у країні та закликали білорусів “зупинити терор”.

Про це йдеться у заяві на телеграм-каналі Тіхановської, передає APnews.

“Ми самі, білоруси, повинні зробити все можливе, щоб звільнити політичних в’язнів, припинити насильство і провести чесні вибори. Ми повинні діяти – вікно можливостей відкрите. Чекати більше нічого – терор потрібно зупинити раз і назавжди. Ми починаємо готуватися до нової активної фази тиску”, – йдеться у повідомленні.

За словами опозиціонерів, ЄС, США, Великобританія, Японія, Канада та інші країни “вже діють, щоб допомогти білорусам”.

Крім того, представники опозиції під час першої зустрічі обговорили посилення міжнародного тиску на Олександра Лукашенка, утворення “партизанського руху” в Білорусі та проект амністії білоруських опозиціонерів.

Тіхановська також заявила, що “режим Олександра Лукашенка знаходиться на межі тотальної ізоляції”, а в результаті його дій Білорусь перетворилася в “чорну пляму” на світовій мапі.


Від Luckyads


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *