Затриманий за проникнення у Віндзорський замок заявив про намір убити Єлизавету II: це помста – Вся Україна

Затриманий за проникнення у Віндзорський замок заявив про намір убити Єлизавету II: це помста

Напередодні 19-річний зловмисник у масці та з арбалетом проникнув у Віндзорський замок.

Затриманий 19-річний хлопець, який напередодні проникнув у Віндзорський замок, мав намір вбити британську Королеву Єлизавету ІІ. В інтернеті з’явився відповідний відеозапис зловмисника, який він записав незадовго до події.

Про це повідомляє The Sun. За даними видання, хлопця звуть Джасвант Сінгх Чайл, він мешкає в Саутгемптоні. У нього виявили проблеми з психічним здоров’ям.

Як відомо, до палацу він пробрався вранці 26 грудня, коли Єлизавета II записувала традиційне привітання до Різдва. Після ролик з погрозами поширив приятель Чейла з його ж облікового запису Snapchat.

Це сталося за 24 хвилини до того, як його впіймали озброєні офіцери на території замку – за 500 метрів від особистих покоїв королеви.

На відео хлопець у масці та зі зміненим голосом розповідає про свої плани. Примітно, що за ним висів портрет персонажа з “Зоряних війн” Дарта Малгуса, а себе хлопець представив як Дарта Джонса.

“Мені дуже шкода. Перепрошую за те, що я зробив, і за те, що робитиму. Я спробую вбити королеву Єлизавету. Це помста за тих, хто загинув у бойні в Джалліанвала Баг у 1919 році. Це також помста за тих, кого вбили, принижували й піддавали дискримінації через їхню расу. Я індійський сикх. Мене звали Джасвант Сінгх Чайл, мене звуть Дарт Джонс”, – процитувало британське ЗМІ слова хлопця на відео.

Зазначимо, йдеться про події в Амрітсарі (Північна Індія) 1919 року, коли колоніальні війська Британської імперії розстріляли демонстрації мирних жителів. Тоді загинуло 379 протестувальників, отримали поранення приблизно 1200 людей.

Британські правоохоронці повідомили, що вже вивчили відео. За їхніми словами, підозрюваний зізнався, що не сподівався пережити напад на королеву. Хлопця судитимуть відповідно до Закону про психічне здоров’я – лікарі оголосили його непридатним для лікування.

Затриманий за проникнення у Віндзорський замок заявив про намір убити Єлизавету II: це помста

ВІД MY.UA


Від Luckyads


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *