“Холостячка“ Злата Огневич розповіла про трагедію в родині – Вся Україна

“Холостячка“ Злата Огневич розповіла про трагедію в родині

“Холостячка” Злата Огневич вперше розповіла про трагедію, яка сталася в її родині, ще до того як вона народилася. У співачки був старший брат, який загинув у віці 6 років.

Українська виконавиця Злата Огневич, яка стала головною героїнею другого сезону “Холостячка”, розповіла про жахливий випадок. В інтерв’ю програмі “Зоряний шлях” Заслужена артистка АР Крим розповіла про смерть брата, якого ніколи не бачила. Коли хлопчикові було шість років, він потонув через жарти друзів.

“Дорослі хлопці забрали у нього матрац, на якому він плив по річці. І просто вже не могли нічого зробити. Сталася трагедія – він потонув”, – розповіла Злата Огневич.

“Холостячка“ Злата Огневич розповіла про трагедію в родині

Батьки були у нестямі від горя, проте у них вистачило сил зберегти сім’ю. І незабаром на світ з’явилася дівчинка, яку Анна і Леонід Бордюг оберігали як зіницю ока. Злата згадала, що довгий час її не випускали гуляти з друзями. Спілкуватися з ними вона могла тільки з балкона. Хлопці стали цікавитися у неї, чи не хвора вона, може у неї щось з ногами. Коли шанувальник дівчинки розбив вікно каменем, батьки усвідомили, що більше тримати Злату під замком не можна, дозволивши їй гуляти з однолітками.

У житті співачки було багато потрясінь. Нещодавно Злата Огневич зізналася, що жила з чоловіком, який її бив. Артистка тому і пішла на проєкт “Холостяка”, мріючи зустріти свого єдиного і створити сім’ю.


Від Luckyads


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *