Київпастранс і метро просять владу зробити проїзд в столиці по 20 грн – Вся Україна

Київпастранс і метро просять владу зробити проїзд в столиці по 20 грн

В іншому випадку, – зазначили в компаніях, – їх співробітники можуть позбутися зарплат.

Комунальні підприємства міста Києва Київпастранс і Київський метрополітен просять владу підняти проїзд до 21 гривні. Про це повідомляє APnews на прес-службу підприємства.

«Колективи Київського метрополітену і Київпастрансу звернулися до Київської міської ради з вимогою вирішити питання належної підтримки підприємств. Ситуація вимагає негайного розгляду для безперебійного перевезення пасажирів і виплати заробітної плати колективам. Підприємства сподіваються на конструктивну позицію міста!», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, адміністрація столичного метрополітену зазначає, що з початку пандемії коронавірусу пасажиропотік значно впав з 495 мільйонів 339 тисяч пасажирів в 2019 році до 279 мільйонів 484 тисяч пасажирів у 2020 році і до 85 мільйонів 163 тисяч пасажирів за 4 місяці 2021 року.

Таким чином, – відзначили в метро, ​​- все це загрожує затримкою і невиплатою зарплат співробітникам. Для вирішення цієї проблеми в метрополітені радять підняти проїзд в громадському транспорті до 21 грн.

Зазначимо, що в мережах жителі столиці дуже негативно сприйняли подібні ініціативи, вказавши на ряд недоліків перевезень в громадському транспорті.


Від Luckyads


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *