“Могли і в ліс вивезти”: лідер ФОПів Доротич подав заяву в ДБР на поліцейських, які його затримати – Вся Україна

“Могли і в ліс вивезти”: лідер ФОПів Доротич подав заяву в ДБР на поліцейських, які його затримати

Причину затримання Доротичу так і не назвали.

Затриманий поліцією лідер руху SaveФОП Сергій Доротич заявив, що його відпустили з райвідділу, щойно він заговорив про адвоката. Після цього він поїхав до ДБР і написав заяву проти поліцейських через своє незаконне затримання.

За його словами, жоден правоохоронець не назвав причину затримання. Коли ж Доротич сказав, що до поліцейського відділення їде його адвокат і до того моменту він говорити не буде, його просто відпустили.

“Мене просто заарештували, закинули в машину всупереч моїй волі, завезли у Печерський райвідділ поліції. Коли я сказав, що чекаю адвоката і нічого не буду пояснювати, вони казали “ви вільні”.

Кажу “я щось порушив?”, (ред. – відповіли) “ні, ви вільні”. Я терміново поїхав в ДБР, зафіксували кримінальний злочин, тому що мене незаконно затримали.

Це добре, що мене журналісти зняли і показали по всій Україні, а то мене б може в ліс кудись завезли чи десь би мені печінку порахували. Я не розумію цього свавілля”, – наголосив Доротич.

Також лідер ФОПів розповів про постраждалу під час сутичок з поліцією жінку:

“Забрали (ред. – до лікарні) одну жінку, у неї травма ноги. Синців вистачає, і у мене теж. Синці – питань нема, але для чого жінок бити”.


Від Luckyads


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *