Нарешті заживемо: Ляшко повідомив, які області перейдуть у “жовту” зону – Вся Україна

Нарешті заживемо: Ляшко повідомив, які області перейдуть у “жовту” зону

Кому пощастило.

В уряді порадували хорошими новинами щодо адаптивного карантину.

Вже деякий час в Україні діє адаптивний карантин, коли на окремі області, в залежності від епідеміологічної обстановки в них, накладається різний рівень карантинних обмежень. Останнім часом багатьох українців турбує той факт, що кількість “червоних” зон з найсуворішими обмеженнями тільки збільшується, проте нещодавно в МОЗ все ж доповіли про позитивні зміни. Про те, що зміниться, розповів головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко “5 каналу”.

Повідомляється, що незважаючи на те, що нещодавно кількість “червоних” зон тільки додавалася, незабаром цей статус можуть зняти з двох областей, а саме Чернівецької та Чернігівської. Ляшко це прокоментував як те, що використання локальних карантинних обмежень нарешті дало результати.

Він заявив, що зараз Чернігівська, Закарпатська та Чернівецька області вже близькі до того, щоб з “червоного” рівня карантинних обмежень перейти до жовтого. Відбутися це має через три або п’ять днів. Для жителів цих областей це означатиме, що більша частина карантинних обмежень буде знята, проте про деякі все ж потрібно пам’ятати.

Наприклад, в “Жовтих” карантинних зонах заборонено проводити масові заходи з наповненістю залів більш ніж наполовину або з розрахунку більше однієї людини на 4 квадратних метрів. Також в “Жовтих” зонах заборонено відвідування освітніх установ, якщо половина учнів і персоналу відправляється на самоізоляцію.

Крім цього, не працюють фітнес-центри, Спортзали і басейни, сторонні особи не зможуть відвідувати установи соцзахисту, а в школах і дитячих садах не можна буде проводити масові заходи за участі більше однієї групи або класу і відвідувачів.


Від Luckyads


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *