Названий новий фаворит “Євробачення-2021“ за ставками букмекерів – Вся Україна

Названий новий фаворит “Євробачення-2021“ за ставками букмекерів

“Євробачення-2021” стартує вже завтра. 18 травня пройде перший півфінал, 19 травня – другий півфінал, а Гранд-фінал відбудеться 20 травня, і всі ми дізнаємося ім’я переможця цього року. А поки що букмекери активно роблять ставки, визначаючись зі своїм фаворитом.

У Роттердамі всі затамували подих, напередодні важливої події. Артисти весь час репетирують і чекають свого зоряного часу.

Напередодні міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення-2021” назвали нового фаворита, який раніше не входив навіть у трійку лідерів за ставками букмекерів.

Названий новий фаворит “Євробачення-2021“ за ставками букмекерів

На сьогоднішній час фаворитом є італійська рок-група Måneskin з композицією “Zitti E Buoni” (“Сиди і не висовуйся”). Колектив складається з трьох хлопців (вокал, гітара і ударні), а також дівчини, яка грає на бас-гітарі. Хлопці почали грати, навчаючись ще в середній школі, а їх група утворилася у 2015 році. У рідній країні колектив прославився після того, як їх сингл “Chosen” посів друге місце в національному чарті.


У трійку лідерів увійшли колишня фаворитка Барбара Праві з Франції з піснею “Voilà” (“Ось”), а також Дестини Чукун’єре з Мальти з композицією “Je Me Casse” (“Я йду”). Примітно те, що останній ще до початку репетицій передрікали перемогу. Тривалий час дівчина займала першу позицію в ставках букмекерів.

https://www.youtube.com/embed/-9t_SwPN31s
У п’ятірку кращих увійшла Ісландія і Кіпр, займаючи четверту і п’яту позицію відповідно.


Від Luckyads


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *