Перша леді Олена Зеленська здивувала новою стильною стрижкою – Вся Україна

Перша леді Олена Зеленська здивувала новою стильною стрижкою

Олена Зеленська зважилася на експерименти із зовнішністю. Перша леді України вирішила привнести родзинку в свою зовнішність і спробувати трендову стрижку. Дружина Володимира Зеленського значно вкоротила довжину волосся і виглядає чудово.

В офіційному акаунті в Інстаграм перша леді України поділилася новим знімком, зробленим під час її подорожі до Туреччини. Олена Зеленська зустрілася з першою леді Туреччини Еміне Ердоган. На знімку видно, наскільки відрізняються традиції двох країн. У мусульманських країнах жінки повинні прикривати щиколотки і кисті, а також покривати голову хіджабом.

«Цей прекрасний день пройшов як одна мить. Дякую пану і пані Ердоган за ще один теплий і гостинний прийом. До нової зустрічі!”

Турецька перша леді виглядала чудово в темно-синіх брюках і туніці з красивою золотою вишивкою. Дружина українського президента вибрала дуже елегантне вбрання: чорну сукню-футляр довжиною нижче коліна і піджак в тон. Проте вся увага була прикута до її зачіски. 43-річна Олена Зеленська значно вкоротила довжину, зупинившись на стрижці каре довжиною до плечей. Стилісти підкрутили волосся першої леді, завив їх в красиві елегантні локони.

Підписники дружини українського глави держави залишилися під враженням від зовнішнього вигляду першої леді. Олена Зеленська отримала масу лайків, а також захоплених відгуків:


Від Luckyads


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *