Росія направила до Криму 50 бойових літаків – Вся Україна

Росія направила до Криму 50 бойових літаків

Екіпажі винищувачів Су-27СМ, Су-30СМ і бомбардувальників Су-24М, Су-25см3 і Су-34 будуть виконувати ракетні пуски і бомбометання по морських цілях.

Росія перекинула на територію анексованого Криму 50 екіпажів штурмових літаків Су-25см3, які братимуть участь у військових навчаннях.

Про це повідомили російські ЗМІ з посиланням на на Південний військовий округ.

“Екіпажі Су – 25см3 авіаційної частини 4 армії ВПС і ППО Південного військового округу (ЮВО), дислокованої на Ставропіллі, перебазовані на оперативні аеродроми Криму. У свою чергу ескадрилья Су-25см3 об’єднання ВПС і ППО ЮВО з військового аеродрому в Криму перебазована на полігон Ашулук в Астраханську область в рамках контрольної перевірки за зимовий період навчання. Всього в заходах бойової підготовки задіяно понад 50 літаків оперативно-тактичної авіації об’єднання ВПС і ППО і морської авіації ЧФ”, – йдеться в повідомленні.

Відомо, що в ході планових навчань екіпажі винищувачів Су-27СМ, Су-30СМ і бомбардувальників Су-24М, Су-25см3 і Су-34 будуть виконувати ракетні пуски і бомбометання по морських цілях.

Нагадаємо, що згідно з інформацією надійшла з ФСБ Росія, представник Генконсульства нашої країни в Санкт-Петербурзі Олександр Сосонюк отримував секретну інформацію із закритих баз (БД) ФСБ і органів МВС.

Повідомляється, що у п’ятницю, 16 квітня, спецслужбами, на місці рандеву з громадянином РФ, при передачі закритих відомостей, недоступних для широкого кола осіб і присутніх тільки в БД органів МВС і ФСБ, був спійманий на “на гарячому” український дипломат. Представники ФСБ стверджують, що подібні дії не можуть поєднуватися з високим статусом дипломатичного співробітника і мають яскраво виражений недружній характер по відношенню до Росії. Також представники ФСБ підкреслили, що до Олександра Сосонюка були задіяні відповідні заходи, згідно з усіма нормами міжнародного права.

Українська сторона, після затримання свого консула в Санкт-Петербурзі, готує симетричну відповідь щодо російських дипломатів, повідомляють у Міністерстві закордонних справ України.


ВІД MY.UA


Від Luckyads


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *