Росія вимагає від України визнати вакцину “Супутник V” для відкриття КПВВ на Донбасі – Арестович – Вся Україна

Росія вимагає від України визнати вакцину “Супутник V” для відкриття КПВВ на Донбасі – Арестович

При цьому КПВВ України відкриті вже понад рік.

Спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович повідомив, що російська сторона для відкриття КПВВ на Донбасі вимагає визнання Україною вакцини “Супутник V” та довідки про вакцинацію нею від людей, які прибули з ОРДЛО.

Про це він заявив в ефірі телеканалу “Дом”.

Арестович нагадав, що 22 грудня на останньому цьогорічному засіданні ТКГ не вдалося досягти домовленостей щодо відкриття всіх КПВВ. Однак, за його словами, українські КПВВ відкриті з 10 листопада 2020 року. При цьому пункти закриті з боку тимчасово окупованих територій.

“Наші КПВВ уже понад рік відкриті. Відкриваються щодня о 8 ранку. Залишилося лише пропустити громадян із того боку. Але вони й тут зачепилися за необхідність нами визнати вакцину “Супутник V” у документах, визнати документи з печатками так званих “ДНР” та “ЛНР”. Коротше, зробити все те, на що ми ніколи не підемо”, – розповів спікер української делегації у Тристоронній контактній групі.

Також він додав, що можливі результати переговорів про відкриття КПВВ зводяться до суб’єктивізації так званих “ЛНР” та “ДНР”.

“Їхнє завдання вивести Росію за межі конфлікту, удати, що РФ — посередник, а в нас внутрішній громадянський конфлікт. Звичайно, ми на це не підемо. Тому що основою мирного врегулювання є визнання Росією свого статусу як сторони конфлікту, якою її визнає весь цивілізований світ, крім них самих. І Мінські угоди, й Нормандські угоди підписані з участю Російської Федерації, і можуть бути реалізовані лише, якщо Російська Федерація визнає себе стороною конфлікту. Вони так виписані. І все невиконання угод починається з того, що вони не визнають себе стороною конфлікту”, — підкреслив Олексій Арестович.

Спікер у ТКГ наголосив, що блокуючи відкриття КПВВ окупаційна влада ставить під загрозу добробут громадян, які могли б приїхати на підконтрольну Україні територію для отримання соціально-економічних виплат, оформлення українських документів та для імунізації сертифікованими Всесвітньою організацією охорони здоров’я вакцинами від коронавірусу.


ВІД MY.UA


Від Luckyads


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *