Смартфони Xiaomi після оновлення перестали заряджатися до кінця – Вся Україна

Смартфони Xiaomi після оновлення перестали заряджатися до кінця

Користувачі смартфонів Xiaomi Mi Note 10 Lite після установки останнього оновлення почали скаржитися на проблеми з зарядкою. Справа в тому, що пристрої більше не заряджаються до 100%, що не може не насторожувати.

За словами користувачів, смартфон перестає заряджатися до кінця, дійшовши до рівня 97%. У деяких пристроїв акумулятор заряджається до 98%, але не більше. Є й ті телефони, які більше 92% не заряджаються.

З даною проблемою користувачі Xiaomi зіткнулися після установки оновленої версії MIUI 12.1.3.0 на смартфони. Проблема криється саме в програмному забезпеченні, так як заміна зарядного пристрою або кабелю питання не вирішує. Про це одноголосно заявили користувачі в офіційному співтоваристві Mi Community.

Смартфони Xiaomi після оновлення перестали заряджатися до кінця

Не так давно власники смартфонів Xiaomi масово скаржилися на недопрацювання поліпшеної версії Mi 9Т. Зокрема, у власників Mi 9T і Mi 9T Pro некоректно відображався текст в месенджері WhatsApp, зникали значки і ярлики в темному режимі і в режимі “Завжди на екрані”, повідомлення закривалися не відразу по команді. При розблокуванні смартфонів користувачі фіксували відблиски і мерехтіння, і ще ряд інших недоробок. Чи були виправлені ці проблеми в компанії поки не повідомили.


Від Luckyads


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *