Сума накладних витрат на запаси готової продукції у BAS Бухгалтерія – Вся Україна

Сума накладних витрат на запаси готової продукції у BAS Бухгалтерія

Розподіл прямих витрат за виробництво зрозуміти просто – це витрати на матеріали та прямі витрати на оплату праці. Важче визначити суму накладних витрат, які слід зарахувати до запасів готової продукції. Але з BAS зробити це можна набагато швидше. Навіть, якщо у вас велике сільськогосподарське підприємство, вам допоможе BAS АГРО Бухгалтерія.

Накладні витрати – це непрямі витрати, такі як утримання персоналу фронт-офісу, оплата канцелярського приладдя, вартість різдвяної вечірки для співробітників та витрати на доступ в Інтернет, які не є прямим вкладом у виробництво товарів, але необхідні для продовження бізнесу. Ключем до розподілу накладних витрат є вибір відповідного методу розподілу для вашого бізнесу.

Задана ставка накладних витрат

Визначте найбільш стабільне джерело витрат під час виробництва ваших товарів у BAS Бухгалтерія КОРП. Часто драйвери витрат засновані на робочих або машино-годинах, витрачених на виробництво, залежно від того, чи є продукт трудомістким.

Потім розрахуйте загальну вартість накладних витрат. Помножте фактор витрат на загальні витрати, щоб розподілити частину витрат на кожний продукт.

Наприклад, якщо на виробництво 100 000 виробів йде 1000 людино-годин, то на виробництво кожного продукту йде 1% людино-годин. 1 відсоток є драйвером витрат, тому помножте його на загальні витрати, щоб отримати розумний розподіл накладних витрат по кожному елементу. Або отримайте усі ці дані у комплексі інструментів BAS Бухгалтерія

Запишіть розподіл накладних витрат за допомогою запису в журналі, який збільшує витрати на запаси готової продукції.

Розрахунок витрат на основі діяльності

Розрахуйте кілька драйверів витрат на основі таких факторів, як:

  • кількість лінійок продукції, які ви виробляєте;
  • кількість прямих ресурсів, які йдуть на кожну лінійку продуктів, та пов’язані з цим витрати;
  • наскільки окремі накладні витрати опосередковано пов’язані з кожною виробничою лінією.

Цей метод розподілу накладних витрат набагато складніший, але він точніший та враховує, що різні лінії продукції мають фактично поглинати більше чи різні накладні витрати, ніж інші.

Розділіть накладні витрати на стовпці електронної таблиці залежно від того, чи накладні витрати повинні застосовуватися до всіх або до вибраних продуктів.

Наприклад, якщо товари виробляються на заводі у вашому місті, накладні витрати на це підприємство будуть розподілятися на всі товари на ньому, а також на загальну частину витрат корпоративного офісу.

Застосуйте відповідний драйвер витрат до кожного стовпця. Запишіть розподіл витрат за допомогою запису в журналі на запаси готової продукції.


ВІД MY.UA


Від Luckyads


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *