У “Нафтогазі“ розповіли про різницю в ціні на газ в тарифах “Місячний“ і “Річний“ – Вся Україна

У “Нафтогазі“ розповіли про різницю в ціні на газ в тарифах “Місячний“ і “Річний“

Клієнти “Нафтогазу” в травні продовжують обслуговуватися за тарифами “Місячний” і “Річний”. До 15 травня українці повинні розрахуватися за газ за старими тарифами і їх автоматично переведуть на нові. При цьому, платіжки як і раніше будуть приходити щомісяця, з урахуванням обсягу спожитого газу.

У квітні ціна на природний газ для побутових споживачів в рамках тарифного плану “Місячний” становила 6,86 гривень за кубічний метр з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). В “Річному” тарифі сума до оплати буде зафіксованою і становитиме 1/12 від зафіксованого обсягу. Таким чином, споживачам не потрібно чекати платіжки, а можна просто платити 1/12 від суми щомісяця до 15 числа.

У “Нафтогазі“ розповіли про різницю в ціні на газ в тарифах “Місячний“ і “Річний“

У “Нафтогазі” нагадали, що у клієнтів тарифного плану “Місячний” платіжки формуються 10-12 числа кожного місяця. В електронному вигляді вони приходять автоматично, а “Укрпошта” доставляє квитанції в 20-х числах. Сума до оплати розраховується згідно з умовами тарифного плану, тобто на основі даних від облгазу. Якщо заплатити за газ в особистому кабінеті або в чат-боті “Нафтогазу” до 15 числа, то можна отримати знижку 1% на наступний платіж. Нові клієнти “Нафтогазу” можуть з травня підключитися до “Річного” тарифу і платити щомісяця за газ 7,96 грн/кубометр, замість звичних 6,86 грн/кубометр.

Прогнозується, що влітку ціни в Європі впадуть, і “Нафтогаз” закупить якомога більше газу, щоб зробити українцям знижку для закупівель на зиму. Новий глава “Нафтогазу” Юрій Вітренко вже активно думає над тим, як знизити тарифи для споживачів до початку нового опалювального сезону.


ВІД MY.UA


Від Luckyads


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *