Висновок судмедекспертизи шокувaв лікарів: причиною смeрті військової після вакцинації стала … – Вся Україна

Висновок судмедекспертизи шокувaв лікарів: причиною смeрті військової після вакцинації стала …

Лікарі зробили такі висновки після розтину померлої.

Згідно з висновками судмедекспертизи причиною смерті військовослужбовиці, яка померла в Одеській області після вакцинації від коронавірусу, стала гостра серцево-судинна недостатність.

Про це повідомили у МОЗ України.

“Причина смерті військовослужбовиці, яка померла у вівторок в Одеській області, –  гостра серцево-судинна недостатність. У неї також встановлено атеросклеротичний кардіосклероз. Про це Міністерству охорони здоров’я (МОЗ) повідомили одеські лікарі, які робили розтин померлої”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що результати розтину розглянуть на засіданні регіональної групи оперативного реагування на несприятливі події після імунізації (НППІ) в рамках розслідування, як того вимагають протоколи Міністерства охорони здоров’я.

Голова Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики Федір Лапій наголосив, що та причина смерті, яка наразі значиться, є поширеною і трапляється щоденно у людей, які не отримували вакцин.

“Це буде зараз топова тема і ми звичайно висловлюємо співчуття. Але випадки, які пов’язана із серцево-судинною недостатністю, а так зараз звучить причина смерті, вони трапляються щодня і є однією із причин смерті. Тож чи буде це пов’язано з вакцинацією, чи ні, розслідування цього випадку якраз і продемонструє”, – зазначив  голова Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики Федір Лапій.


ВІД MY.UA


Від Luckyads


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *