Як “розводять” на покупці машин з Європи і США: нова схема – Вся Україна

Як “розводять” на покупці машин з Європи і США: нова схема

Експерти попереджають, що є ризик навіть залишитися без автомобіля.

У мережі розкрили нову аферу з розмитненням “євроблях”.

У той час поки Рада намагається зробити розмитнення “євроблях” для українських водіїв доступніше, шахраї намагаються заробити на підробці техпаспорта на авто. Жертвами аферистів часто стають власники машин саме на європейській реєстрації. Про це пише “Апостроф”.

Також є ще одна закономірність, яка полягає в тому, що серед жертв зустрічаються власники автомобілів зі шведською або латвійською реєстрацією. Зокрема, шахраї роблять фальшиві техпаспорти для крадених автомобілів на литовській, польській та українській реєстрації.

Жертв аферистів чимало, оскільки мало хто знає, як дійсно повинен виглядати техпаспорт на авто в тій же Латвії або Швеції. У зв’язку з цим, експерти попереджають, що оригінальний шведський техпаспорт являє собою звичайний аркуш паперу формату А4, блакитного і білого кольорів.

А ось в Латвії техпаспорт видають у вигляді ламінованої картки. При знятті автомобіля з обліку, частина цієї картки зрізається, після чого її можна розкрити у вигляді книги. Примітно, що у внутрішній частині документа повинен стояти ще штамп про імпорт і дата.

Варто бути уважними, оскільки в разі розмитнення авто за фальшивими документами, нові власники “євроблях” можуть в результаті заплатити значний штраф або зовсім залишитися без свого автомобіля.


Від Luckyads


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *