Зеленський підписав “невідкладні” закони про національний опір і збільшення чисельності ЗСУ – Вся Україна

Зеленський підписав “невідкладні” закони про національний опір і збільшення чисельності ЗСУ

Ухвалення обох законопроєктів Зеленський назвав “потужним сигналом”.

Президент Володимир Зеленський підписав відразу два закони, які раніше сам вніс в парламент як невідкладні. Йдеться про закони про основи національного опору і збільшення чисельності Збройних сил України.

Про це глава держави заявив під час привітання військових з Днем Сил спеціальних операцій.

Сам Зеленський заявив, що обидва прийнятих законів є “потужним сигналом всім, що наша дивна буде оборонятися і не допустить подій 2014-го року”. Також президент запевнив, що захист України – всенародна справа.

Нагадаємо, що Зеленський вніс обидва законопроєкти в парламент як невідкладні. Депутати ж схвалили обидва президентські проєкти на сесії в середині липня. Так, згідно із законопроєктом №5558 чисельність Збройних сил України зросте на 11 тисяч осіб. Зараз в ЗСУ служать 250 тисяч військовослужбовців.

У той же день парламент проголосував і за законопроєкт №5557, який передбачає створення сил національного опору. Цей закон дозволить застосовувати зброю без оголошення війни.


ВІД MY.UA


Від Luckyads


Від Smi.biz

You may also like...

1 Response

  1. Артём :

    Какой опир,кому? Чтоб не повторился 14 год,пусть пересажает всех,кто устроил гос.переворот и вышлет пару тысяч работников посольства США,а то как-то три тысячи многовато для Украины. Толку от них всёравно нет,даже по недавним событиям в Ираке,Сирии,Афганистане видно,что эти граждане развалят страну,а потом позорно сбегут,бросив даже тех,кто им прислуживал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *