Зливи та спека поділять Україну між собою: в які регіони суне непогода – Вся Україна

Зливи та спека поділять Україну між собою: в які регіони суне непогода

Жителям яких областей готувати парасолі

Погода в Україні. Фото: скріншот YouTube-відео
Погода в Україні. Фото: скріншот YouTube-відео

Синоптики розповіли, в яких областях збережеться тепла і сонячна погода, а де пройдуть дощі

Другий місяць весни в самому розпалі й радує українців довгоочікуваним потеплінням, однак пощастило не всім областям. У понеділок, 12 квітня в більшості регіонів збережеться тепла і суха погода, але в окремих регіонах пройдуть дощі. Про це інформує Український гідрометцентр.

Тепло, яке прийшло в Україну на вихідних збережеться і в понеділок. Жителі східних областей вже можуть забути про теплий одяг і діставати шорти: стовпчики термометрів покажуть від 17 до 20 градусів тепла. У північних регіонах буде трохи прохолодніше, але все одно комфортно: від 13 до 16 градусів вище нуля.

Карта погоди. Фото: скріншот meteo.gov.ua

Хороша весняна погода збережеться не на всій території України. Жителям Київської, Харківської, Запорізької, Черкаської, Дніпропетровської, Донецької та Луганської областей слід брати з собою парасольки, оскільки можливі опади у вигляді дощу.

Комфортна погода очікується в західних регіонах. Там синоптики прогнозують від 13 до 19 градусів тепла. При цьому опадів не прогнозується. У південних областях також пануватиме весняна погода – від 13 до 16 градусів вище позначки нуль. Жителям Херсона в цей день рекомендується виходити з дому з парасолями – можливий дощ.

Також у понеділок, 12 квітня Державна служба України з надзвичайних ситуацій попередила жителів Закарпатської області про високий ризик сходження лавин. У регіоні оголошено 3 рівень загрози. Підвищення температури повітря призвело до танення снігу в Карпатах, що в свою чергу спровокувало підвищення рівня води в річках, а також підвищило загрозу сходження лавин.


Від Luckyads


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *