“Бориспіль” вперше потрапив до ТОП-15 найбільших аеропортів Європи – Вся Україна

“Бориспіль” вперше потрапив до ТОП-15 найбільших аеропортів Європи

За чотири місяці в аеропорту побували понад 1,7 мільйона пасажирів.

Міжнародний аеропорт “Бориспіль” за підсумками січня-квітня 2021-го року вперше потрапила в ТОП-15 найбільших аеропортів Європи за кількістю пасажирів. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу аеропорту і звіт ACI Europe (Міжнародної ради аеропортів Європи).

У цьому рейтингу знайшлося місце 341 європейському аеровокзалу. І в цьому списку “Бориспіль” виявився на 14-му місці. Український аеропорт випередив аеропорти Відня, Рима, Лісабона, Афін, Мюнхена, Барселони, Брюсселя, Стокгольма, Цюріха, Мілана та Варшави.

Домогтися такого досягнення, за словами голови наглядової ради Володимира Жмака, вдалося завдяки тому, що вже в травні аеропорт відновив 60% рейсів в порівнянні з показниками 2019 року. А ось країни-учасниці Євроконтролю відновили не більше 39% рейсів в порівнянні з 2019-м.

“Тому аеропорт “Бориспіль” відновлюється в півтора рази швидше. Зараз ми очікуємо повноцінного відновлення авіасполучення з країнами ЄС для активного зростання пасажиропотоку”, – заявив Жмак.

При цьому варто відзначити, що за період січень-квітень 2021-го року міжнародний аеропорт “Бориспіль” все одно обслужив на 28,3% менше пасажирів, ніж за аналогічний період в 2020-м. Проте, за чотири місяці в “Борисполі” побували трохи понад 1 мільйона 751 тисячі осіб.


Від Luckyads


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *