Кабмін змінив меню в шкільних їдальнях – Вся Україна

Кабмін змінив меню в шкільних їдальнях

Кабінет міністрів України в ході чергового засідання прийняв постанову про внесення коректив в раціон харчування школярів, а також вихованців дитячих садків та дитячих оздоровчих закладів.

З ініціативи українського МОЗ в їдальнях шкіл, дитячих садів і оздоровчих дитячих установ з’явиться цілий ряд нових продуктів харчування. Перш за все, Кабмін затвердив нові норми по використанню рослинної олії.

Згідно з діючими раніше стандартами, в меню дітей повинні входити рафіновані олії, що містять більше 50 відсотків мононенасичених і менш 40 відсотків поліненасичених жирів. Але під це визначення не потрапляють кукурудзяна і соняшникова олії. У зв’язку з цим, норми вирішено змінити.

Кабмін змінив меню в шкільних їдальнях

Крім того, в меню дитячих садків, шкіл та оздоровчих закладів для дітей включили горіхи і насіння рослин. Також були істотно змінені норми за кількістю певних продуктів. Наприклад, Кабмін розширив вимоги щодо обов’язкової наявності порцій овочів, тепер до них додалася фрукти і ягоди, та одна порція сухофруктів на тиждень. Однак, норму по овочах і фруктах знизили з семи до п’яти порцій на тиждень.

Варто зазначити, що зміна раціону – далеко не єдине нововведення, яке Кабмін вирішив запровадити в українських школах з 1 вересня. Знання дітей будуть тепер оцінювати не оцінками, а за допомогою букв.


ВІД MY.UA


Від Luckyads


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *