Невакцинованих чиновників та освітян необхідно буде відсторонити від роботи – Ляшко – Вся Україна

Невакцинованих чиновників та освітян необхідно буде відсторонити від роботи – Ляшко

Перевірятиме виконання цієї вимоги буде Держпродспоживслужба.

Роботодавці в Україні повинні відсторонити від роботи співробітників сфери освіти та чиновників, які підлягають вакцинації, але не будуть щеплені проти коронавірусу. Держпродспоживслужба перевірятиме виконання цієї вимоги.

Про це під час зустрічі з журналістами заявили міністр освіти і науки Сергій Шкарлет та міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

“Чому ми говоримо про те, щоб усувати співробітників. Так не будуть страждати колективи, які вже в більшості своїй вакцинувалися, і щоб це не вплинуло на освітній процес і роботу держорганів влади”, – пояснив Ляшко.

Крім того, за його словами, указ, що визначає перелік професій, де працівники зобов’язані вакцинуватися, після підписання МОЗ буде направлений на перевірку до Міністерства юстиції. Відомство повинно узгодити документ протягом місяця.

Ляшко додав, що лише після цього указ буде зареєстровано та затверджено.

Водночас, Шкарлет зазначив, що конкретний перелік професій, представники яких підлягають обов’язковій імунізації, затвердять найближчим часом. Однак, за його словами, виконання цього указу затвердять “трохи пізніше”.


ВІД MY.UA


Від Luckyads


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *