П’ять кімнатних рослин, які не потребують частого поливу – Вся Україна

П’ять кімнатних рослин, які не потребують частого поливу

Деякі види кімнатних рослин буквально створені для тих, хто постійно в роз’їздах або просто забуває поливати зелені кущики на підвіконнях. Такі рослини без проблем переживуть без води місяць і навіть більше.

Заміокулькас або “доларове дерево”

Великі м’ясисті листя і пагони заміокулькаса запасають достатню кількість вологи, тому їх не можна часто поливати. В іншому випадку рослина може загинути. Крім того, “доларове дерево” не потребує яскравому освітленні, відмінно росте і розвивається в півтіні.

Алое

Одне з найпопулярніших рослин в народній медицині і косметології – алое. Кущ з м’ясистим і колючими листям швидше переживе посуху, ніж надлишок вологи в грунті.

Бокарнея відігнута

Ця рослина своїм зовнішнім виглядом нагадує мініатюрне дерево, біля основи якого є цибулина. Саме вона запасає велику кількість вологи. Поливати бокарнею відігнуту можна не частіше ніж один раз на місяць, щоб не загнивали коріння.

П'ять кімнатних рослин, які не потребують частого поливуКаланхое

Каланхое – це одне із самих невибагливих кімнатних рослин. Воно запасає вологу в листках, не вимагає особливого догляду. За умови достатньої кількості сонячного світла каланхое буде прикрашати інтер’єр красивими яскравими суцвіттями.

Фікус каучуконосний (еластика)

Фікус – не тільки красива рослина, але ще і дуже невибаглива. У його великих глянцевих листі міститься латекс і, звичайно ж, великий запас води. Квітка прекрасно буде себе почувати в темному кутку і при мінімальних поливах.


Від Luckyads


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *