ПриватБанк почав відшкодовувати українцям вклади з ліквідованих банків: як отримати свої заощадження – Вся Україна

ПриватБанк почав відшкодовувати українцям вклади з ліквідованих банків: як отримати свої заощадження

ПриватБанк з 19 квітня почав відшкодовувати українцям вклади з ліквідованих банків. У прес-службі фінустанови повідомили, що виплати здійснюють дистанційно, тож вкладникам особисто відвідувати банк не потрібно.

Таким чином, гроші за своїми вкладами українці можуть отримувати онлайн через Приват24. Кошти почали надходити із Фонду гарантування вкладів. Скористатися новою послугою клієнти Приватбанку можуть після ідентифікації. Для цього потрібно звернутися до клієнтської підтримки установи в чат-боті на сайті або Приват24.

Як відомо, ПриватБанк став першим банком-агентом, який реалізував ініціативу Фонду гарантування вкладів щодо дистанційних виплат гарантованого відшкодування вкладникам у воєнний час.

З моменту початку війни в Україні банки пішли назустріч клієнтам та ввели кредитні канікули, що передбачає відстрочення виплат за кредитами та скасування пені та штрафів.

Оскільки Нацбанк зобов’язав усі банки надати клієнтам можливість під час війни не платити за кредитами та не нараховувати їм жодних штрафних відсотків, то у результаті приблизно половина позичальників скористалася такою можливістю та перестала вносити платежі. За підсумками березня багато банків заявили про великі збитки, які вони зазнали через війну та припинення виплат за кредитами, тому вже з квітня вони почали повертати процентні ставки за кредитами.

Штрафи за несплату, як і раніше, скасовані, але якщо війна не закінчиться найближчим часом, то багатьом банкам буде дуже важко вистояти.


ВІД MY.UA


Від Luckyads


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *