Субсидії на газ за новими річними тарифами: подробиці розрахунку – Вся Україна

Субсидії на газ за новими річними тарифами: подробиці розрахунку

Розмір субсидії на газ для населення на наступний опалювальний сезон буде озвучений після того, як газзбути представлять свої річні тарифи. Це повинно відбутися до 25 квітня.

Міністр соцполітики Марина Лазебна заявила, що коли буде представлена єдина ціна річного продукту і укладені договори зі споживачами, можна буде планувати розрахунок субсидій на газ.

Субсидії на газ за новими річними тарифами: подробиці розрахунку

Лазебная запевнила, що в держбюджеті вистачає коштів на субсидії до кінця опалювального сезону, а значить до квітня. Що буде в кінці жовтня, про це поки не йдеться, хоча раніше повідомлялося про дефіцит коштів для субсідіантів. Річний тариф на газ буде включати єдину ціну для споживачів протягом усього року. Однак, річний тариф може виявитися більш дорогим у річній перспективі, ніж той, що розраховується щомісяця заново.

Газопостачальні компанії поки що оприлюднили тарифи лише на квітень. Більшість постачальників озвучили ціну 6,99 грн/кубометр, але є ті, у кого газ за ціною дорожче. Субсидії на газ поки залишаються колишніми. Якщо зараз громадяни можуть отримувати субсидії як в готівковій, так і в безготівковій формі, то незабаром всі субсидії переведуть тільки в готівкову форму. Відповідний проект постанови вже готовий. Мотивують такі зміни тим, що сьогодні і так переважна більшість українців отримує субсидії готівкою.


Від Luckyads


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *