У Британії хочуть визнати нову форму расизму “дискримінація за волоссям” – Вся Україна

У Британії хочуть визнати нову форму расизму “дискримінація за волоссям”

Вони хочуть змусити людей нести юридичну відповідальність за небажані дотики до чужого афро-волосся.

У Британії група депутатів і активістів закликали організацію з контролю за рівністю визнати нову форму расизму – дискримінація по волоссю, від якої страждають представники африканської та карибської діаспори та їх афро-кучері.

Про це повідомляє SkyNews.

Депутат від лейбористської партії Британії Кім Джонсон, The Halo Collective і Glamour Magazine відправили колективного листа в організацію з контролю за рівністю з проханням опублікувати роз’яснення, в якому дискримінація по волоссю повинна бути позначена як ще одна форма расизму.

За їх словами, права темношкірих жінок і чоловіків часто обмежують через зовнішній вигляд їх афро-волосся, зокрема на роботі та в школі, тому активісти вимагають від держави юридично захистити представників африканської та карибської діаспор.

“Дискримінація волосся за ознакою раси є незаконною в Великобританії з того часу, як у 2010 році був прийнятий Закон про рівноправність, проте ми постійно з цим стикаємося. Темношкірим занадто довго говорили, що структура нашого волосся і зачіски недоречні, непривабливі та непрофесійні. Нас не допускали до шкіл, обмежували в кар’єрі та змушували відчувати себе неповноцінними через расистської політики та поглядів. Разом ми боремося за захист афро-волосся та зачісок”, – написали вони.

Також в підписаному листі міститься заклик до уряду просвітити інші установи про правильне та інклюзивне відношення до усіх співробітників.

“Ми сподіваємося, що уряд задумається над цим і наслідуватиме його приклад, а потім також опублікує офіційні інструкції через Департамент освіти, Департамент праці та пенсій, а також урядове управління з питань рівності”.

Додамо, що одним з пунктів дискримінації по волоссю є, так звана, “мікроагресія”, коли люди без дозволу чіпають чужі волосся. За це, якщо уряд Британії прийме закон, людей зобов’яжуть нести юридичну відповідальність.


ВІД MY.UA


Від Luckyads


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *