У Дніпрі вводять жорсткий карантин: дитячі сади і школи міста змінять режим роботи – Вся Україна

У Дніпрі вводять жорсткий карантин: дитячі сади і школи міста змінять режим роботи

У Дніпрі через погіршення ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусної інфекції, вводять жорсткий локдаун. На тлі збільшення числа хворих на Covid-19 влада запланувала ряд змін в роботі дитячих дошкільних і навчальних закладів.

На сьогоднішній день в Дніпрі діють карантинні обмеження, розроблені керівництвом України для «помаранчевої» зони. Однак, для стабілізації ситуації влада обласного центру вирішила частково посилити протиепідемічні заходи, запровадивши ряд заборон, які законодавчо передбачені для «червоної» зони.

У Дніпрі вводять жорсткий карантин: дитячі сади і школи міста змінять режим роботи

Так, вирішено учнів середніх і старших класів дніпровських шкіл перевести на дистанційну форму навчання. Йдеться про учнів 5-11 класів. Учні початкових класів, з 1 по 4-ий включно, продовжать отримувати знання, сидячи за шкільними партами. Розклад уроків та перерв при цьому для них залишиться незмінним. У колишньому режимі працюватимуть також і дитячі садки. За умови, що в них будуть строго дотримуватися правил, що перешкоджають поширенню коронавіруса серед дітей та персоналу.

Локдаун в Дніпрі імовірно триватиме з 29 березня по 13 квітня включно. У цей період не відміняються всі обмеження, прописані для «помаранчевої» зони: необхідність використання засобів індивідуального захисту, дотримання в громадських місцях соціальної дистанції, заборона на проведення масових заходів, заповнюваність місць в залах не повинна перевищувати 50 відсотків і т.п.


Від Luckyads


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *