У Мінсоцполітики розповіли, кому не дадуть субсидію: список обмежень – Вся Україна

У Мінсоцполітики розповіли, кому не дадуть субсидію: список обмежень

Незважаючи на те, що уряд і, зокрема, прем’єр-міністр Денис Шмигаль обіцяють забезпечити українцям ширший доступ до субсидій, багатьом нашим співгромадянам на допомогу від держави не варто розраховувати. У Мінсоцполіткі розповіли, хто субсидію не отримає.

Крім боржників за комунальні послуги і боржників по аліментах, глава Мінсоцполітики Марина Лазебна назвала ще кілька категорій осіб, яким субсидія не “світить”.

Отже, кому субсидію не дадуть:

  • Субсидію не отримають особи, які здають своє майно в оренду і при цьому не декларують своїх доходів.
  • Не отримають допомоги від держави також громадяни, які менше ніж за рік до звернення за субсидією придбали земельну ділянку або житло на суму, що перевищує 50 тисяч гривень. Те ж саме стосується й інших покупок на суму понад 50 000 гривень.
  • Не призначається субсидія також власникам автомобілів, випущених з конвеєра менше 5 років тому.
У Мінсоцполітики розповіли, кому не дадуть субсидію: список обмежень
  • Не дадуть допомогу на оплату житлово-комунальних послуг також тим, хто заборгував за ці самі послуги понад 340 гривень.
  • Субсидія також не призначається сім’ї, в складі якої є неповнолітні громадяни, що більше трьох місяців не платили ЄСВ і при цьому не працюють за кордоном офіційно. Правда в цьому випадку передбачені винятки для тих, хто перебуває за кордоном на навчанні, на лікуванні або по догляду за дитиною.
  • Не призначають також субсидії громадянам, що мешкають у квартирах площею понад 130 квадратних метрів і будинках, площа яких перевищує 230 квадратних метрів. Але в цьому випадку також передбачені винятки для багатодітних сімей, а також дитбудинків сімейного типу та прийомних сімей.
  • Не дадуть субсидії також сім’ї, в якій є боржник по аліментах.

Однак Марина Лазебна зазначила, що все різноманіття життєвих ситуацій не можна втиснути в рамки нормативних актів. Тому в деяких випадках питання щодо призначення субсидії можуть розглядати в індивідуальному порядку. У таких випадках питання про надання допомоги розглядатимуть спеціальні комісії.


ВІД MY.UA


Від Luckyads


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *