Українцям підказали, як суттєво зменшити суми у платіжках за комуналку – Вся Україна

Українцям підказали, як суттєво зменшити суми у платіжках за комуналку

Є один перевірений спосіб, завдяки якому не доведеться переплачувати за комуналку.

На даний момент українці в рази переплачують за опалення, але це можна виправити.

Люди платять більше з тієї причини, що величезна частка ресурсів втрачається по дорозі від станції до житлових будівель. Однак якщо у віддалених районах встановити індивідуальні котельні, то можна буде значно скоротити суми в платіжках. Про це пише “Оглядач”.

У зв’язку з цим, експерт з питань енергетики та ЖКГ Марія Яковлєв виступила з ініціативою провести зонування районів. Тим самим розподіливши їх на ті, де центральне опалення є ефективним, і на ті, де вигідніше перейти на індивідуальне опалення.

Адже в деяких випадках перехід на індивідуальне опалення може врятувати фінансове становище українців шляхом зниження сум в їх платіжках в п’ять разів. Вона навела як приклад два ОСББ: у Луцьку (10-поверховий будинок) та Рівному (9-поверховий), які скористалися програмами Фонду енергоефективності та організували комплексну термомодернізацію у своїх будинках.

Підпишись на Hyser.ua в Google News! Тільки найяскравіші новини! Підписатися

Зокрема, мається на увазі, що вони утеплили стіни, замінили двері і вікна в під’їздах, встановили лічильники, а також побудували індивідуальні котельні з сонячними батареями і тепловими насосами. Внаслідок цього жителі згаданих будинків будуть не тільки жити в теплі, а й платити за опалення менше звичайного.

До слова, ситуація в Україні за час цього опалювального сезону склалася наступна: холодне водопостачання та водовідведення в середньому подорожчало приблизно на 22%, а гаряча вода та опалення на 12%.


ВІД MY.UA


Від Luckyads


Від Smi.biz

You may also like...

1 Response

  1. Вася :

    Якісь москальські новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *