Українцям приходитиме одна платіжка за газ: що буде з тарифом за розподіл – Вся Україна

Українцям приходитиме одна платіжка за газ: що буде з тарифом за розподіл

Чого очікувати українцям.

Українці будуть отримувати одну платіжку за газ замість двох

Про це на свой сторінці в соціальній мережі написав виконуючий обов’язки міністра енергетики Юрій Вітренко. За його словами, в Міністерстві з питань енергетики вже активно працюють над переходом на одну платіжку за газ і розподіл блакитного палива.

Справа в тому, що зараз громадяни отримують одразу дві платіжки за паливо: одна – просто за сам газ, інша – за його транспортування. Однак багатьом така система не до вподоби. Тепер же, за словами Юрія Вітренка, українці все ж таки повернуться до системи з однією платіжкою. Більше того, зараз в уряді, розповів Вітренко, хочуть зробити так, щоб вартість транспортування блакитного палива була приблизно на одному рівні в різних регіонах (зараз частіше виходить так, що в одній області ціна вище, ніж в іншій).

В першу чергу, пояснив Юрій Вітренко, в Міненерго хочуть, щоб у вразливих поживачів (громадяни, які отримують субсидію на сплату комунальних послуг) була необхідна підтримка. Крім того, серед планів стабілізація ринку: за словами Вітренка, в уряді націлені зробити чесний ринок та не допускати зловживання на ньому. Особливо, коли мова йде про монополістів, підкреслив виконуючий обов’язки міністра енергетики.

Це потрібно для того, щоб всі, хто потребує допомоги, міг спокійно її отримати, вневнений Вітренко. Він також додав, що має на увазі не лише субсидії на комунальні послуги, але й, наприклад, гранти на енергоефективність. Цікаво, що для споживачів ще планують розробити спеціальний сервіс. Серед ідей – щоб платформа працювала в додатку “Дія”. Однак поки що деталей такого додатку немає.


Від Luckyads


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *