Як подати заявку про пошкоджене майно в “Дії“: названо два способи – Вся Україна

Як подати заявку про пошкоджене майно в “Дії“: названо два способи

Українцям, які втратили житло під час війни, виплатять компенсацію. Подати заявку на отримання коштів за зруйноване житло постраждалі можуть або у мобільному додатку, або на порталі “Дія”.

Після розгляду всіх заявок спеціальна комісія оцінить збитки та визначить процедуру відшкодування збитків громадянам. Механізми компенсації розробляються ще урядом. Держава або виділить постраждалим громадянам нові квартири, або у разі невеликих ушкоджень компенсує збитки грошима.

Як подати заявку про пошкоджене майно в “Дії“: названо два способи

Подати заявку на відновлення житла у “Дії” може будь-який українець, чий будинок, квартира або інше житлове приміщення постраждали під час війни.

Для цього потрібно авторизуватися на порталі “Дія” та створити особистий кабінет, потім заповнити форму, в якій вказати дані про об’єкт, який був пошкоджений (у випадку, якщо інформація про ваш об’єкт зберігається в Державному реєстрі прав, вона може бути завантажена автоматично), додавши фото та опис пошкоджень.

Далі слід дочекатися інформації про початок процедури оцінки та компенсації, які будуть визначені урядом. Про це стане відомо в особистому кабінеті на порталі.

Якщо ви не бажаєте або не можете подати декларацію про відшкодування матеріальних збитків в електронній формі, можна звернутися до Центру надання адміністративних послуг або до найближчого нотаріуса за місцем свого перебування. З собою потрібно мати ідентифікаційний код та паспорт, а також фото/відео пошкоджень.


ВІД MY.UA


Від Luckyads


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *