Бойовики «ЛДНР» продовжують стягувати танки на Донбасі, – ООС – Вся Україна

Бойовики «ЛДНР» продовжують стягувати танки на Донбасі, – ООС

Крім того, на даний момент російські формування досі перешкоджають перевіркам спостерігачів в ОРДЛО.

Бойовики «ЛДНР» продовжують стягувати військову техніку на Донбасі. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу ООС.

«14 травня патруль СММ виявив 17 танків на полігоні поблизу населеного пункту Мирне, які перебували за межами виділених місць зберігання озброєння. 13 травня, за допомогою БПЛА, спостерігачі СММ зафіксували недалеко від Донецька, в населеному пункті Кальміуське 2 одиниці БМП, 1 бронетранспортер БТР-80, траншейну машину і 3 МТ-ЛБ. Ще по 2 одиниці БМП виявлено в населених пунктах Петрівське і Надарівка. Вся виявлена ​​військова техніка належить збройним формуванням РФ і знаходиться в зоні безпеки», – йдеться в повідомленні.

Як уточнює штаб ООС, наразі бойовики «ЛДНР» продовжують перешкоджати перевіркам спостерігачів.

Зокрема, на блокпосту біля Горлівки, озброєний член збройних формувань РФ не пропустив патруль СММ, пославшись на «нестабільну ситуацію з безпекою в цьому районі».

Крім того БПЛА місії систематично зазнають перешкод в результаті глушіння, однак почастішали випадки вимкнення літальних апаратів ще на злеті за допомогою засобів РЕБ, які розташовані на тимчасово окупованих території ОРДЛО.


Від Luckyads


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *