Під час футбольної тренування блискавка вбила дев’ятирічного школяра – Вся Україна

Під час футбольної тренування блискавка вбила дев’ятирічного школяра

У місті приспустять прапор над ратушею до півмачти.

У Блекпулі, Великобританія, дев’ятирічного футболіста вразила блискавка під час індивідуального тренування юнацького клубу. Хлопчик перебував у дуже критичному стані та незабаром помер.

Про це повідомляє APnews News з посиланням на Blackpool Gazette.

Інцидент стався у вівторок, 11 травня, на футбольному полі в Блекпулі під час раптової грози близько 17:00 за місцевим часом, що її передбачило Метеорологічне бюро.

Після удару блискавкою на місце події викликали поліцію, медиків і швидку допомогу авіації, які екстрено госпіталізували дитину в лікарню з важкими травмами. Через деякий час хлопчик помер.

Представник футбольного клубу Clifton Rangers Junior висловив свої співчуття родині дитини, заявивши, що Джордан помер, займаючись улюбленою справою:

“Джордан був яскравим світлом і джерелом натхнення для всіх, кого він зустрічав. Сильний, рішучий і мужній юнак, за яким всі будуть сумувати. Світ дійсно втратив видатного хлопчика, який зробив так багато добра своїй команді”.

Клуб також зобов’язався підтримати сім’ю і всіх, кого торкнулася смерть Джордана, гарантуючи, що вони отримають всю необхідну допомогу.

На згадку про хлопчика на поле, де він отримав смертельний удар блискавкою, поклали квіти, футболки та листи. Також в знак поваги прапор над ратушею міста приспустили до півмачти.

Раніше APnews також повідомляв, у Рівненській області від удару блискавки у підлітка обгоріла третина тіла.

У Британії під час футбольної тренування блискавка вбила дев'ятирічного школяра
У Британії під час футбольної тренування блискавка вбила дев'ятирічного школяра
У Британії під час футбольної тренування блискавка вбила дев'ятирічного школяра

Від Luckyads


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *