У Львівській області рятують хвору COVID 5-річну дівчинку, у якої вражені 80% легенів – Вся Україна

У Львівській області рятують хвору COVID 5-річну дівчинку, у якої вражені 80% легенів

У дівчинки двостороння полісегментарна пневмонія, викликана SARS-CoV-2.

У Львівській області лікарі рятують 5-річну дівчинку з коронавірусною інфекцією, у якої через хворобу вражені 80% легенів. Дитина знаходиться у важкому стані в реанімації та підключена до апарату штучної вентиляції легенів. А все починалося як банальна застуда…

Відомо, що медики підтвердили у дівчинки двосторонню полісегментарну пневмонію (запалення легенів, при якому уражені відразу кілька функціональних сегментів, а не тільки один), яка була викликана SARS-CoV-2.

Крім того, у дитини сепсис (небезпечна для життя дисфункція внутрішніх органів, викликана порушенням регуляції відповіді організму на інфекцію), дихальна, серцево-судинна і поліорганна недостатність, РДС III ступеня (респіраторний дистрес-синдром).

Як уточнили лікарі, захворювання у дівчинки починалося з симптомів як у звичайної застуди: нежить, кашель. Але через три дні симптоми почали наростати, дитині знадобилася госпіталізація.

“Якщо індекс оксигенації буде знижуватися, негативна динаміка буде зберігатися, підключимо дитину до ЕКМО”, – заявила завідувачка відділенням реанімації та інтенсивної терапії Віра Приймакова.


Від Luckyads


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *