Борис Джонсон пригрозив росії, якщо ті зважаться використовувати зброю масового ураження: “Удар у відповідь” – Вся Україна

Борис Джонсон пригрозив росії, якщо ті зважаться використовувати зброю масового ураження: “Удар у відповідь”

Британський політик має намір відповісти Путіну, якщо той зважиться перейти всі кордони.

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон, який відзначається останнім часом активною підтримкою України, зробив важливу заяву.

Таку заяву він зробив під час чергового звернення до народу. Борис Джонсон розповів, що буде з Росією, якщо вони перейдуть останню межу.

За його словами, якщо Путін зважиться на те, щоб використовувати проти України зброю масового ураження, вони точно мовчати не будуть. Відразу ж буде удар у відповідь, при цьому без додаткових консультацій.

Борис Джонсон, фото: скріншот з відео

“У разі застосування зброї масового ураження Великобританія залишає за собою право самостійно, не консультуючись з іншими країнами НАТО, завдати удару у відповідь”, – говорить Борис Джонсон.

Крім цього, Британський прем’єр-міністр порівняв російського диктатора з крокодилом, у якого в щелепі нога.

Борис Джонсон і Володимир Зеленський. Фото: facebook.com/zelenskiy.official

Це сталося під час того, як чоловік висловлювався з приводу мирних переговорів України з Росією. Найімовірніше, вони не будуть успішні, і всьому виною амбіції Володимира Путіна.

“Як можна домовлятися з крокодилом, коли у його щелепи нога?”- йдеться в повідомленні британського політика.

зброя, фото МВС України

Тому, раз мирним і дипломатичним шляхом домовитися не вдається, необхідно в терміновому порядку продовжити постачання зброї для ЗСУ. Щоб вони змогли оборонятися від росіян на полі бою. Зокрема, це важливо ще тому, що Росія почала другу фазу вторгнення, і спрямована вона на Донбас, а також південну частину країни.

Боріс Джонсон. Фото: YouTube

ВІД MY.UA


Від Luckyads


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *