МЗС України виганяє російського дипломата після скандалу з консулом Сосонюком: “Є 72 години” – Вся Україна

МЗС України виганяє російського дипломата після скандалу з консулом Сосонюком: “Є 72 години”

ФСБ Російської Федерації затримала українського консула в Санкт-Петербурзі Олександра Сосонюка через “збір закритої інформації”.

Українського консула затримали нібито під час отримання інформації закритого характеру з баз даних правоохоронних органів Росії.

“Російські правоохоронці затримали співробітника генерального консульства України в Санкт-Петербурзі на кілька годин. Зараз він знаходиться в українській дипустанові. Обставини затримання з’ясовуються. Відповідно до чинної практики і на основі принципу взаємності українська сторона готує відповідь”, – заявив речник МЗС України Олег Ніколенко.

МЗС України заявило, що старший дипломат посольства РФ в Києві повинен покинути Україну протягом 72 годин, починаючи з 19 квітня.

Про це повідомили в пресслужбі відомства.

“Висловлюємо рішучий протест щодо неправомірного затримання 16 квітня співробітника Генерального консульства України в Санкт-Петербурзі і надання йому припису покинути територію РФ до 21 квітня. Повністю відкидаємо пред’явлені консульському співробітнику звинувачення”,- йдеться в повідомленні.

скріншот

ВІД MY.UA


Від Luckyads


Від Smi.biz

You may also like...

1 Response

  1. В
    Россия много вееов была и есть врагом Украины и сегодняшний ее президент это вор,убийца и обманщик и верить ему нельзя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *