Дружина-боксер, загибель в 28 і поспіх жити: секрети з життя Віктора Цоя в 31 річницю смерті – Вся Україна

Дружина-боксер, загибель в 28 і поспіх жити: секрети з життя Віктора Цоя в 31 річницю смерті

15 Серпня — 31-а річниця смерті відомого рок-музиканта Віктора Цоя.

Віктор Робертович Цой – всесвітньо відомий радянський рок-музикант, автор пісень і кіноактор, що народився 21 червня 1962 року.

Засновник і лідер рок-гурту “Кіно”, “Палата №6” і “Гарін і Гіперболоїди” в цьому році міг святкувати своє 59-річчя. Однак цього не сталося через несподівану смерть в автокатастрофі 15 серпня 1990 року, о 12:28 за місцевим часом на 35-му кілометрі шосе “Слока – Талсі”.

Віктор Цой

Сьогодні 31-а річниця смерті легендарного музиканта, який за свої 28 років зробив стільки, скільки частина знаменитостей не зможуть зробити до пенсії. Початок кар’єри стартує з позиції басиста в гуртi “Палата №6”, але потім у проекті “Гарін і Гіперболоїди”, у складі якого, в 1981-му році, Віктор Цой разом з Олексієм Рибіним і Олегом Валінським відправився в “ЛенРокКлуб”.

Перша композиція має назву “Мої друзі”, і вже згодом колектив набуває нової назви “Кіно”. Далі стартує робота над створенням дебютного альбому під керівництвом людини, яка передрікала Віктору Робертовичу гучну славу. Людину на ім’я Борис Гребенщиков з легендарного рок-гурту “Акваріум”.

Віктор Цой, скріншот: YouTube

Надалі довелося взяти невелику вимушену паузу, так як Цой потрапив в психіатричну лікарню для того, щоб відкосити від армії. Але вже в середині 80-х років “Кіно” знаходиться на піку тріумфу. Рок-група знайшла шанувальників не тільки в СРСР, але і у Франції, США та Італії.

А фінальний альбом, на жаль, виявився посмертним для Цоя і мав назву “Чорний альбом”.

Музикант в свої роки виглядав набагато старше своїх однолітків, і здавався досить мудрим не по роках. Про таких людей кажуть: “Поспішав жити”. І, ймовірно, через це він сподобався 23-річної Маріанни Родованской, коли пив менше за інших в компанії і говорив тільки по справі.

“Він був тонко організованим, дуже вразливою людиною. Маріанна зовсім інша. Боксерка. Така людина, може бути, і потрібен був Віті в професійному плані. Коли треба було” битися “, Вітя пускав її вперед, і вона робила це з задоволенням. А він йшов за нею і мовчав – ось так і почався його імідж мовчуна. Вона була його однодумницею, помічницею, рухала його до слави “, – зізнається його мама.

Віктор Цой

ВІД MY.UA


Від Luckyads


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *