Лілія Ребрик показала свою підрослу красуню-дочку – Вся Україна

Лілія Ребрик показала свою підрослу красуню-дочку

Лілія Ребрик не тільки успішна українська ведуча, але ще і хранителька домашнього вогнища. За танцюристом Андрієм Диким артистка заміжня вже майже 10 років. У шлюбі народилися дві прекрасні дівчинки: старшенька – копія мама, а ось найменша пішла в батька.

Позавчора, коли на шість годин перестав працювати Фейбсук і Інстаграм, багато хто не знав, чим їм зайнятися. Вони були відрізані від свого звичного віртуального світу. Але тільки не Лілія Ребрик. Ведуча 1+1 знайшла, чим зайнятися разом з дітьми.

В особистому акаунті в Інстаграм Лілія Ребрик опублікувала нову спільну фотографію зі своєю молодшою дочкою – 3-річною Поліною. Красуні-блондинки зображені біля столу поруч зі свіжоспеченим тортом, скоріше за все шарлоткою.

“А в інстаграм тільки і розповідей, що про…. збій соцмереж! Символічно, що інстаграм накрився за два дні до свого народження – 6 жовтня. Як ви ставитеся до вчорашнього? Зрозуміли, що сильно залежні від соцмереж чи навіть не помітили нічого? Ми, наприклад, робили вчора пиріг і нам було смачно!” – зазначила в публікації Лілія Ребрик.

Деякі шанувальники звернули увагу, що за сімейними турботами і не помітили неполадку, інші і зовсім висловили надію на те, щоб соцмереж не було взагалі.


ВІД MY.UA


Від Luckyads


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *