Перероблена пацанка Покрищук повстала проти інтрижок з одруженими чоловіками: “Він пі***ас” – Вся Україна

Перероблена пацанка Покрищук повстала проти інтрижок з одруженими чоловіками: “Він пі***ас”

Анастасія Покрищук торкнулася теми відносин з одруженим чоловіком. Блогерка розповіла, чому від таких чоловіків потрібно відразу ж тікати.

Популярна блогерка та учасниця проєкту “Від пацанки до панянки” Анастасія Покрищук, розповіла про стосунки з одруженими чоловіками.

Анастасія Покрищук завдяки своїй епатажній зовнішності здобула не аби яку популярність у соціальних мережах. Тому вона часто ділиться новими фото, відео чи просто цікавими моментами зі свого особистого життя на своїй сторінці в Instagram, де за нею стежить понад 270 тисяч осіб.

Анастасія Покрищук, фото: Instagram

Блогерка часто намагається спілкуватися зі своїми підписниками, тому періодично влаштовує рубрику “питання-відповідь”. Цього разу підписниця Анастасії зізналася, що закохалася в одруженого чоловіка, й в нього є ще й коханка. При цьому вона зазначила, що почувається, як ганчірка. Дівчина не знала що їй робити, тому вирішила звернутися за порадою до блогерки.

Анастасія Покрищук, скріншот допису

Анастасія Покрищук відразу ж зазначила, що вона категорично проти відносин з одруженими чоловіками. До того ж за словами блогерки ні до чого хорошого такі відносини привести не можуть, тому від одружених чоловіків потрібно відразу ж тікати.

Анастасія Покрищук, фото: Instagram

“Ти що, ох**ла? Це зайнятий чоловік – у нього дружина є, а те що він пi***ас, і у нього є коханка – нічого не говорить. Але у нього є дружина – це повинно бути для тебе червоною ганчіркою, і добре, що ти відчуваєш себе ганчіркою, відчувай”, – зазначила Анастасія Покрищук.


ВІД MY.UA


Від Luckyads


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *