В’ячеслав Узєлков розповів як бив колишню дружину Боржемську: “Марині відійшло” – Вся Україна

В’ячеслав Узєлков розповів як бив колишню дружину Боржемську: “Марині відійшло”

Колишній український боксер зробив сенсаційне визнання.

В’ячеслав Узєлков розповів про факти насильства над дружиною.

Як відомо, в 2018 році відомий український боксер, а також тренер телепроекту “Зважені та щасливі” В’ячеслав Узєлков розлучився зі своєю дружиною фітнес-тренером Мариною Боржемською після двадцяти років спільного життя.

У ЗМІ активно гуляє інформація, що Марина розлучилася з В’ячеславом Узєлковим через домашнє насильство, хоча сама тренер про це говорити не хотіла і не хоче.

В'ячеслав Узєлков, фото: Instagram

У своєму інтерв’ю вона розповіла, що боїться свого колишнього чоловіка і була змушена покинути їх спільну квартиру без речей.

Нещодавно Узєлков взяв участь на шоу “не проломи мені”, де зізнався у факті насильства над дружиною, проте зазначив, що це було в результаті випадковості.

Я штовхнув її, ок? Я випадково її вдарив, коли бився. І від одного з ударів потрапило людині і трохи Марині відійшло… Тоді я захищав її, хоча ми ще не зустрічалися…

, – повідомив він.

Психіатр Спарта субота, який був на шоу, визнав, що боксер не бив свою дружину. Він зазначив, що випадки домашнього насильства було б неможливо приховати такої публічної особистості.


Від Luckyads


Від Giraff


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *