В Україні фіксується висока захворюваність на ГРВІ та COVID-19 – ЦГЗ – Вся Україна

В Україні фіксується висока захворюваність на ГРВІ та COVID-19 – ЦГЗ

У той же час за даними ЦГЗ, циркуляції грипу в країні не зафіксовано.

В Україні за другий місяць осені була зафіксована висока захворюваність на ГРВІ та COVID-19. У цей період захворіли 238493 людей, із них 42,1% – діти у віці до 17 років. А ось циркуляції грипу в країні поки немає.

“Інтенсивний показник захворюваності становить 630,9 на 100 000 населення, відповідає середньому рівню інтенсивності епідемічного процесу. Низький рівень активності зберігається в Київській, Полтавській, Вінницькій, Закарпатській та Львівській областях, а також в Києві”, – йдеться в повідомленні.

За даними ЦГЗ показники захворюваності на ГРВІ відповідають середньому рівню інтенсивності епідемічного процесу в дев’яти областях, а саме: Івано-Франківській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Хмельницькій, Харківській, Чернівецькій та Чернігівській.

“У Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Луганській, Сумській, Волинській, Черкаській, Тернопільській та Херсонській областях перевищення епідемічного порогу свідчить про високий рівень, а в Донецькій області – дуже високий рівень інтенсивності епідемічного процесу”, – відзначають ЦГЗ.


ВІД MY.UA


Від Luckyads


Від Smi.biz

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *